SMALL BUSINESS - MAVIKA

PORTOLIO

SMALL BUSINESS

Chętnie wspieramy swoją wiedzą i doświadczeniem mniejsze marki. Jesteśmy otwarci na współpracę z artystami, rzemieślnikami, pisarzami i projektantami. Jeśli masz swój mały biznes i chciałbyś zaistnieć w Internecie, to chętnie przyjmiemy Cię pod swoje skrzydła. Dobierzemy odpowiednią strategię działania, zaproponujemy adekwatny budżet i pomożemy odnaleźć się w wielkim świecie marketingu.

Mały biznes — duży rozgłos. Czy to możliwe? Jeśli obawiasz się, że nie uda Ci się przebić w Internecie, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jako mała marka, możesz zdziałać więcej niż niejedna ogromna korporacja! Wielkie serce, które włożyłeś w tworzenie swojej firmy, może stać się ogromnym atutem np. w social mediach! Wykorzystaj ten potencjał i zrób pierwszy krok…

TWORZYMY MARKI OD ZERA

Jesteśmy twórcami pierwszego portalu kulinarnego w Polsce. Pierwsza wersja strony NaWidelcu.pl powstała w 2004 roku. Z biegiem lat sukcesywnie ulepszaliśmy jej design, zawartość i funkcjonalności, by dziś cieszyć się ogromnym portalem zrzeszającym miłośników tematyki kulinarno-lifestylowej. Wśród naszych autorów znajdują się producenci żywności, restauratorzy, szefowie kuchni i hobbyści gotowania.

OD STARTUPU DO GLOBALNEGO ZASIĘGU

Osiągnąć sukces na światową skalę — to nieśmiałe marzenie każdego startupu. My działamy zdecydowanie i nie boimy się rynku. Postanowiliśmy podbić go wraz z naszym Klientem zajmującym się czarterem jachtów online. Naszym pierwszym celem było zaistnienie marki na polskim rynku i uzyskanie konkurencyjności względem istniejących już platform. Przemyślana strategia, konsekwencja i kompleksowe podejście doprowadziło do momentu, że marka zaczęła być postrzegana jako lider w swojej branży! Obecnie coraz śmielej wchodzi na nowe rynki i zyskuje coraz większą popularność w skali międzynarodowej.

SZKOLENIA Z E-MARKETINGU

Twoja firma dopiero raczkuje i wolisz samodzielnie zająć się reklamą? Jesteśmy chętni, aby nauczyć Twoich pracowników podstaw marketingu internetowego. Mamy doświadczenie w prowadzeniu kameralnych szkoleń dla naszych Klientów, a także w wystąpieniach przed szerszą publicznością. Członkowie naszego zespołu regularnie uczestniczą w kongresach z zakresu social mediów, zarządzania oraz psychologii reklamy i chętnie podzielą się z Tobą wiedzą, którą na bieżąco nabywają.

KONTAKt MAVIKA

Czy wiesz, że mały biznes
też może być dobrze
widoczny w internecie?