PORTFOLIO

MEDYCYNA

Duży trzon działalności naszej agencji to usługi marketingu internetowego dla branży medycznej. Zajmujemy się kompleksową obsługą kanałów internetowych placówek medycznych, m.in. tworzymy reprezentatywne strony www, prowadzimy social media, kampanie Google Ads, specjalizujemy się w pozycjonowaniu, tworzymy treści i grafikę oraz piszemy wpisy blogowe.

Wyróżnia nas 7-letnie doświadczenie w branży i przeszkolenie w zakresie prawnym — to właśnie dzięki nim, po świecie medycyny poruszamy się śmiało i strategicznie.

STOMATOLOGIA

Branża stomatologiczna dotychczas kojarzyła się nam z bólem, stresem i przykrym obowiązkiem. Wraz z powstaniem social mediów, pojawiła się możliwość ocieplenia wizerunku i zbudowania głębszej relacji z Pacjentami. Potencjał ten wykorzystujemy np. w trakcie tworzenia contentu na Facebooka, czy Instagrama. Z kolei profesjonalna strona internetowa pozwala naszym Klientom stanowić doskonałą wizytówkę oraz świetny kanał komunikacji między Pacjentem a gabinetem.

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu strategii marek z branży chirurgii plastycznej. Właściciele tego typu placówek często poszukują uporządkowania, profesjonalizacji i skutecznego personal brandingu. Dla naszych Klientów stworzyliśmy social media, gdzie pokazujemy kulisy ich pracy i metamorfozy Pacjentów, a także intensywnie komunikujemy się z fanami, stymulując ich zaangażowanie. Specjalizujemy się również w tworzeniu estetycznych i zarazem merytorycznych stron internetowych oraz skutecznych kampanii wizerunkowych w Google Ads.

MEDYCYNA ESTETYCZNA / BEAUTY

Estetyka w tej branży to podstawa. Pierwsze wrażenie jest bowiem najważniejsze. Strony internetowe dla branży beauty powinny być zatem piękne, przejrzyste i zachęcające do skorzystania z usług. Sam wygląd to jednak nie wszystko. Klienci poszukują także potwierdzenia umiejętności danego specjalisty. Budowanie profesjonalnego wizerunku i pozyskiwanie nowych Klientów odbywa się więc również przez social media takie jak Facebook, Instagram oraz LinkedIn.

WETERYNARIA

Kochamy zwierzęta tak samo mocno, jak kochamy ludzi – dlatego cieszymy się, że możemy być częścią misji klinik weterynaryjnych! Tworzymy strony internetowe będące źródłem wiedzy o usługach i zabiegach, a także prowadzimy social media dla właścicieli zwierzęcych Pacjentów. Wszystkie te działania wspomagamy kampaniami Google Ads.

KONTAKt MAVIKA

Jak dotrzeć do Pacjentów?
Skontaktuj się z nami — wspólnie
nadamy kierunek Twojej marce.

Scroll to Top