FINANSE - MAVIKA

PORTFOLIO

FINANSE I BIZNES

Podnosimy marketing firm z branży finansowej na wyższy poziom — dbamy o ich profesjonalną komunikację i brak potknięć w kwestiach wizerunkowych. Podstawą marketingu firm oferujących usługi z zakresu księgowości, finansów, czy usług prawnych jest nieskazitelny i ekspercki wizerunek w sieci. Kompleksowe działania na social mediach, budowanie stron internetowych i sukcesywne praca w Google Ads i SEO, pozwalają naszym Klientom cieszyć się coraz lepszą rozpoznawalnością i coraz większym zainteresowaniem ofertą.

Doskonale wiemy, jak ważne są dla naszych Klientów ich biznesy, dlatego wciąż podnosimy nasze kompetencje i wkładamy w naszą pracę maksimum energii i zaangażowania. Naszym priorytetem jest budowanie marki poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktu.

BIURA RACHUNKOWE

Jeśli chodzi o marketing online, to branża rachunkowo-księgowa w Polsce jeszcze raczkuje. Strony internetowe odstają od współczesnej estetyki, treści są okrojone, a funkcjonalności bardzo ograniczone. Wraz z naszym Klientem prowadzącym centrum rozliczeń i podatków, postanowiliśmy to zmienić! Wykonaliśmy nowoczesną, wykraczającą poza szablon stronę internetową prezentującą w sposób przejrzysty wszystkie usługi firmy. Oprócz tego wyeksponowaliśmy najczęściej zadawane pytania, nowoczesne rozwiązania e-księgowości oraz formularz kontaktowy dla zainteresowanych Klientów. Całość robi bardzo dobre wrażenie! Dla jednego z naszych Klientów stworzyliśmy również autorski serwis zawierający fachowe artykuły dotyczące rozliczania podatków i ulg za granicą Polski — projekt okazał się sukcesem i do dziś pełni istotną rolę w biznesplanie naszego Klienta, jak i dla internautów szukających sprawdzonych informacji.

FINTECH

Jeśli mowa o zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach dla branży finansowej, to świetnie odnajdujemy się w branży Fin-Tech. Obsługujemy kompleksowo jedną z coraz bardziej rozpoznawalnych na rynku wynajmu długoterminowego samochodów firmę. Współpracujemy w zakresie prowadzenia social mediów — Facebooka, Instagrama i LinkedIna, wdrażamy zaawansowane kampanie reklamowe na Google Ads i Facebook Ads, piszemy ekspercie artykułu na bloga, a także prowadzimy działania w zakresie SEO. Mamy również doświadczenie w e-marketingu pożyczek online, który wymaga odpowiedniego przeszkolenia w zakresie prawnym i merytorycznym. W tym przypadku postawiliśmy na atrakcyjny content marketing wraz z reklamą na Facebooku oraz zadbaliśmy o coraz lepsze pozycjonowanie marki.

KANCELARIE PRAWNICZE

Strona internetowa to istotne narzędzie budowania wizerunku w każdej branży – także prawnej. Wykonaliśmy strony internetowe dla kilku kancelariii prawniczych.

W przypadku tego typu projektów, za cel stawiamy sobie zaprezentowanie wysokich kompetencji i eksperckiego wizerunku kancelarii. Aby go osiągnąć, piszemy wysokiej jakości teksty, które pozwolą Klientowi z łatwością zapoznać się z ofertą, a także projektujemy strony z wykorzystaniem kolorów i form budzących zaufanie i podkreślające profesjonalizm kancelarii.

NIERUCHOMOŚCI

Estetyka i przejrzystość oferty to priorytety w branży nieruchomości. Tworząc stronę internetową dla naszego Klienta, zadbaliśmy o to, aby była ona atrakcyjna zarówno dla partnerów biznesowych, jak i dla Klientów indywidualnych. Dostosowaliśmy wygląd strony tak, aby jak najlepiej eksponował efekty pracy firmy. Zadbaliśmy także o zachęcające opisy realizacji i podkreśliliśmy wartości, którymi kieruje się firma w swoich inwestycjach. Na stronie zastosowaliśmy modne elementy zaczerpnięte z architektury i designu — geometryczne bryły, marmur i minimalistyczne formy.

KONTAKt MAVIKA

Chcesz zyskać nowych Klientów
i kontrahentów?
Zaprezentuj swój biznes
z najlepszej strony (www)