PORTOLIO

E-COMMERCE

Zastanawiasz się nad otworzeniem sklepu internetowego? Masz sklep, który nic nie sprzedaje? Nie trafiłeś tutaj przypadkiem. Tworzymy sklepy internetowe i prowadzimy kompleksowe kampanie oparte na lejkach sprzedażowych. Posiadamy doświadczenie, zespół specjalistów i wszelkie narzędzia, które pozwolą Twojemu sklepowi osiągać coraz wyższe wyniki sprzedaży. Nasi klienci e-commerce korzystają u nas z usług, takich jak: web design, Facebook Ads, Google Ads i copywriting produktowy.

To, co wyróżnia nas na rynku, to zespół doświadczonych programistów na miejscu oraz dostęp do sprawdzonej, autorskiej platformy webowej dającej możliwość dowolnej personalizacji sklepu. Wprowadzimy na Twojej stronie wszelkie funkcjonalności związane z płatnościami i dodamy certyfikat SSL związany z bezpieczeństwem transakcji.

ODZIEŻ I SPRZĘT SPORTOWY

Stworzyliśmy sklep online z szerokim asortymentem sportowym i zbudowaliśmy świadomość marki w mediach społecznościowych. Sukcesywnie tworzymy specjalistyczne opisy produktów, a także angażujący content na social media. Na naszym koncie mamy także współpracę z polskim producentem odzieży termoaktywnej, dla którego zbudowaliśmy sklep, prowadziliśmy działania reklamowe w social mediach, a także koordynowaliśmy współpracę z influencerami. Wszystkie te działania maksymalnie wspieramy kampaniami Google Ads, która pozwalają naszym Klientom na bieżąco obserwować wzrost sprzedaży.

KOSMETYKI

Uwielbiamy marki beauty! Kreowanie estetycznego contentu opartego na spójnym kodzie wizualnym to dla nas sama przyjemność! Dla naszych Klientów zajmujących się sprzedażą kosmetyków, tworzymy atrakcyjne bannery reklamowe na kanały social media oraz Google Ads. W oparciu o potrzeby Klienta i aktualne promocje w sklepie, optymalizujemy nasze kampanie, by osiągać zamierzone efekty. Cieszymy się, że możemy budować społeczność wśród stałych fanów marki, a zarazem poszerzać grono potencjalnych Klientów.

TURYSTYKA

Jako pasjonaci podróżowania i ciągłego poszerzania horyzontów, świetnie odnajdujemy się w branży turystycznej. Dla jednego z naszych Klientów stworzyliśmy kilka kanałów social media, uruchomiliśmy e-mail marketing i współpracowaliśmy przy tłumaczeniach zawartości strony. Dziś marka uznawana jest za lidera w swojej branży i poszerza swój zasięg o kolejne kraje. I pomyśleć, że to wszystko zaczęło się w naszej agencji od startupu…

KONTAKt MAVIKA

Nie wiesz jak trafić do nowych
Klientów? Pomożemy Ci znaleźć
i sprawimy, że zauważą
Twoje produkty.

Scroll to Top