DOM I OGRÓD - MAVIKA

PORTOLIO

DOM I OGRÓD

Oferujemy szereg działań, które pomagają wypromować firmy budowlane i ogrodnicze w Internecie. W tej branży świetnie sprawdzają się działania z zakresu SEO i Google Ads. Dla naszych Klientów regularnie publikujemy eksperckie artykuły sponsorowane i prowadzimy zaplanowane kampanie Google Ads. Wielką przyjemność sprawia nam również tworzenie treści na social mediach. Jako, że sami uwielbiamy design — to w tym temacie czujemy się jak ryby w wodzie!

Synergia naszych wspólnych działań sprawia, że grono stałych Klientów regularnie rośnie, a reklamy o produktach trafiają do właściwych osób o właściwym czasie.

SKLEPY OGRODNICZE

Dbanie o ogród, uprawa warzyw i owoców oraz pielęgnacja roślin nigdy się nie znudzą! Aby zachęcić pasjonatów ogrodnictwa do zainteresowania się marką, kluczowe jest dostarczenie im wartości, która będzie dla nich interesująca lub będzie mieć walor edukacyjny. Właśnie taką strategię obieramy w przypadku naszych Klientów z branży ogrodniczej i budowlanej. W komunikacji stawiamy nacisk na sezonowość produktów, a także porady dotyczące pielęgnacji ogrodu. Tworzymy atrakcyjne wizualnie, przyciągające uwagę grafiki opatrzone wartościową treścią.

MARKETY BUDOWLANE

Mamy doświadczenie w długofalowej współpracy z lokalnymi marketami i sklepami budowlanymi. Dbamy o wizerunek naszych Klientów w social mediach i o wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Naszym atutem jest dostarczanie świetnej jakości contentu, który pozwala budować marce wizerunek eksperta i sprawiać, że grono zadowolonych Klientów rośnie z miesiąca na miesiąc!

KONTAKt MAVIKA

Postaw marketing
swojej firmy na solidnych
fundamentach.